Rubriky:

Tipsport extraliga

Skuhrovec opouštěl kladenský zimák s pořezanou rukou

11. října 2008 10:48 - KLADNO

Nepříjemná situace se odehrála na kladenském zimním stadionu na začátku třetí třetiny extraligového zápasu Kladno - Litvínov. Po akci před hostující brankou se na ledě objevila kaluž krve způsobená střetem obránce Radima Skuhrovce s ostřím brusle někoho z protihráčů. Litvínovský bek musel s pořezanou pravou rukou do nemocnice a zápas pro něj předčasně skončil.

"Byl tam nahozený puk a já šel za branku, že to tam klukům zastavím. Jenže na Klaně jsou ještě starý pexiskla, od kterých se puk odrazil před bránu, kde to Radim zachránil při pádu. V tu chvíli mu tam zřejmě někdo šlápl na ruku," popisoval inkriminovaný okamžik brankář Litvínova Jaroslav Hübl.

V tu chvíli litvínovská střídačka na chvíli zcela oněměla. "Všichni jsme se strašně lekli, protože to vypadalo, že si proříznul tepnu," vykládal obránce Jiří Šlégr. "Bál jsem se, aby to nebylo něco podobného, jako se stalo nedávno Zedníkovi v NHL," připomněl Hübl událost, při které slovenského útočníka zasáhla brusle protihráče do krku.

V případě Skuhrovce zasáhlo ostří brusle "jen" šlachy na ruce. Podle zpráv z litvínovské kabiny by měl být brzy v pořádku. "Doufejme, že to není nic vážného a bude moci brzy zase hrát," říkal těsně po zápase v Kladně autor vítězné branky v prodloužení Šlégr.

grg, Sport.cz

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Filtr článků - Tipsport extraliga


Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestoupí.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..