Živě

Požár na Výstavišti zápas hokejistů Sparty neohrozil

17. října 2008 10:14 - PRAHA

Čtvrteční požár Průmyslového paláce na pražském Výstavišti neohrozil sousední Tesla Arenu, v které hrají své domácí zápasy hokejisté pražské Sparty. Ohrožen tak není ani páteční duel 16. kola extraligy, v němž se od 18:00 Sparta utká s Plzní.

 

HZS Praha / Leoš Kučera

Požár poškodil zejména levou část Průmyslového paláce, která je od haly vzdálenější. "Ještě večer jsem se spojil s lidmi z haly a u nás bylo vše v pořádku. Naštěstí to bylo na druhé straně Výstaviště. Zápas ohrožen nebyl a ani není," řekl sportovně technický ředitel klubu Miroslav Kuneš.

Komplikace nezpůsobily podle jeho slov ani zplodiny. "Nic zamořeného zde není. Vítr foukal druhým směrem," ujistil Kuneš fanoušky chystající se na hokej. Vzhledem k tomu, že diváci většinou do arény chodí od holešovického metra, nejsou omezeny ani přístupové cesty.

ČTK

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Filtr článků - Tipsport extraliga


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..