Rubriky:

Tipsport extraliga

P. Nedvěd: V kabině body nenasbíráme

21. října 2008 13:55 - LIBEREC

Vybřednout z útlumu, který je provází už od začátku sezóny, se stále nedaří hokejistům Liberce. Tým, jenž před sezónou spřádal velké plány, se krčí na jedenáctém místě tabulky extraligy.

„Prohráváme dobře rozehrané zápasy. Neproměňujeme ani přesilovky pěti proti třem, a to se pak nedá uspět. V kabině jsme si všechno vyříkali. Víme, co máme hrát, ale nedokážeme to přenést na led. V šatně body nenasbíráme,“ říká zkušený útočník Petr Nedvěd, který přišel do týmu až v průběhu sezóny.

„Myslel jsem si, že se po několika solidních výsledcích včetně výhry nad Spartou zvedneme. Čekali jsme, že ten obrat přece jen přijde. Bohužel zůstáváme pořád dole. Je to však běh na dlouhou trať. Ukazuje se, že vylézt z té tabulkové díry, do níž jsme se dostali, půjde hodně pomalu a těžce. Je to frustrující. Před námi je ale ještě hodně zápasů, takže nesmíme propadat totální beznaději,“ přemítal protřelý centr.

eš, Právo

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestoupí.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..