Živě

Mladá Boleslav definitivně získala Davida Vrbatu ze Zvolena

18. prosince 2008 22:43 - MLADÁ BOLESLAV/ZVOLEN

Hokejisté Mladé Boleslavi po Radimu Vrbatovi z Tampy Bay definitivně získali i jeho bratra Davida ze Zvolenu. Výměnou za něj putuje do slovenského týmu další útočník Peter Barinka. Uvedly to oficiální internetové stránky Zvolenu.

"K výměně došlo z iniciativy českého klubu, který měl po angažování Radima Vrbaty zájem i o jeho bratra. My jsme s výměnou nemuseli souhlasit, ale z vlastní zkušenosti vím, že není nic horšího než nespokojený hráč v mužstvu," řekl serveru generální manažer Zvolenu Ivan Piovarči.

Pětadvacetiletý David Vrbata tak budu v této sezóně působit již ve třetím klubu. Sezonu začal v Popradu, ale už v polovině září se stěhoval do Zvolenu. V této sezoně zaznamenal ve slovenské extralize v 33 zápasech 28 bodů za devět branek a 19 asistencí.

O šest let starší Slovák Barinka za Mladou Boleslav nasbíral v 34 utkáních devět bodů za pět gólů a čtyři přihrávky. "Nechtěli jsme neznámého hráče a Petra známe," dodal Piovarči.

ČTK

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Filtr článků - Tipsport extraliga


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..