Živě

Covid-19 a extraliga: Litvínov v karanténě, potvrdily se obavy v Pardubicích?

24. července 2020 10:18 - Praha

V hokejových Pardubicích si oddechli. Tři hráči Dynama, kteří byli ve čtvrtek okamžitě izolováni od zbytku týmu, protože přišli do kontaktu s nakaženými osobami, mají testy na covid-19 negativní.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Klub tak pokračuje v přípravě na novou sezonu. První utkání odehraje 4. srpna v rámci poháru Generali Česká Cup na ledě Komety Brno.

Ve Zlíně kvůli pozitivnímu testu jednoho hráče dorosteneckého mužstva ve čtvrtek přerušili provoz zimního stadionu a všechny jeho prostory prošly kompletní dezinfekcí. Od pátku je PSG aréna opět v provozu.

Celý dorostenecký tým Beranů včetně realizačního týmu však byl umístěn do dvoutýdenní karantény a řídí se pokyny Krajské hygienické stanice Zlínského kraje. Hráči i trenéři všech kategorií podstoupili testy na koronavirus, zda nejsou nakaženy další osoby. Výsledky budou známy nejdříve v pátek.

Hokejisté Litvínova musí kvůli nákaze v týmu do karantény

Dosud jediným týmem seniorské extraligy, který byl umístěn do karantény, je Litvínov. Zatímco Hradec Králové přerušil přípravu do konce týdne z preventivních důvodů, u Chemiků byl na covid-19 pozitivně testován hráč A-mužstva.

Pozitivní test na covid-19 ve Zlíně, klub se rozhodl zcela uzavřít svůj stadion

škv, Sport.cz

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Filtr článků - Tipsport extraliga


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..