Rubriky:

Tipsport extraliga

Odloženo. Sparta dnes nebude hrát s Vary. Domácí mají zdravotní potíže

24. září 2020 09:40 - Praha

Zápas 3. kola hokejové Tipsport extraligy mezi Karlovými Vary a Spartou se dnes neodehraje kvůli zdravotním potížím v týmu Energie.

 

Kateřina Macečková, hokejkv.cz

Sparťané měli ve čtvrtek sehrát druhé venkovní utkání v nové sezoně, ale z důvodu zdravotních problémů v týmu soupeře se duel odkládá. Kdy bude utkání odehráno, zatím nebylo oznámeno.

"Několik hráčů a člen realizačního týmu domácího týmu HC Energie Karlovy Vary má zdravotní potíže a z tohoto důvodu již klub kontaktoval Krajskou hygienickou stanici. Celý tým v nejbližší době zamíří na testy, podle výsledků testů a pokynů KHS pak bude klub dále postupovat. Více se k situaci klub zatím nebude vyjadřovat," uveřejnil klub informaci na svých webových stránkách.

https://www.facebook.com/hcsparta/posts/10158627513193232

Karlovy Vary zatím v probíhající sezoně odehrály dva zápasy, jednou vyhrály a jednou prohrály. Stejnou bilanci má i Sparta.

V novém ročníku nejvyšší soutěže byly odloženy už čtyři zápasy za první dvě kola. Všechny kvůli nákaze nemoci covid-19, a to v týmech Vítkovic a Brna. Tyto týmy nebudou hrát ani páteční 3. kolo, nedělní 4. kolo a odložený bude i jejich vzájemný duel 5. kola, plánovaný na úterý 29. září.

lik, Sport.cz

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Filtr článků - Tipsport extraliga


Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestoupí.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..