Rubriky:

Tipsport extraliga

Zase změna! Hradec Králové a Plzeň ve čtvrtek hrát nebudou

30. září 2020 10:18 - Praha

Protože jim kvůli onemocněním soupeřů byly odloženy zápasy šestého extraligového kola, dohodli se hokejisté Hradce Králové a Plzně, že ve čtvrtek proti sobě na východě Čech nastoupí v rámci 25. extraligového kola. Na to ale nakonec nedojde. Někteří hráči Mountfieldu totiž vykazují příznaky nachlazení, jak klub informoval na svých oficiálních stránkách.

 

Luděk Peřina, ČTK

Hradec Králové měl původně v rámci 6. kola nastoupit ve čtvrtek doma proti Pardubicím, Plzeň měla hrát o den později v Třinci. Dynamo i Oceláři jsou však kvůli výskytu onemocnění covid-19 v karanténě.

Teď hlásí problémy i Mountfield. „Po úterním utkání na ledě Olomouce (Hradec jej vyhrál jednoznačně 6:1) vykazují někteří hráči Mountfieldu HK příznaky nachlazení, o dalším postupu rozhodne podle vývoje situace klubový lékař, případně Krajská hygienická stanice," uvedli Východočeši.

Po dohodě s Plzní a odsouhlasení vedením extraligy se tak utkání 25. kola nakonec odehraje v původním termínu, tedy 6. prosince.

Po dohodě s Plzní a odsouhlasení vedením extraligy se tak utkání 25. kola nakonec odehraje v původním termínu. Je proto velmi pravděpodobné, že hráči i celý realizační tým nyní podstoupí testy na koronavirus.

škv, Sport.cz

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Filtr článků - Tipsport extraliga


Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestoupí.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..