Další tým v karanténě? Příznaky covidu-19 má polovina hráčů lídra soutěže

1. října 2020 11:37 - Praha

Ve středu hokejový Hradec Králové oznámil, že někteří jeho hráči vykazují příznaky nachlazení, proto na čtvrtek plánovanou předehrávku 25. extraligového kola proti Plzni nedojde. Dnes Mountfield informuje, že přibližně polovina hokejistů jeho A-týmu zaznamenala v uplynulých hodinách příznaky onemocnění covid-19.

 

Luděk Peřina, ČTK

„Mužstvo proto po konzultaci s Krajskou hygienickou stanicí čekají testy na přítomnost koronaviru v těle. Ty proběhnou v průběhu pátečního dne, podle jejich výsledků bude rozhodnuto o dalším postupu a programu týmu," uvádí aktuální lídr nejvyšší soutěže, který v pěti zápasech nové sezony ztratil jediný bod, na svých oficiálních stránkách.

Pokud se nákaza koronavirem potvrdí, skončí mužstvo v karanténě. V ní se aktuálně nacházejí i Karlovy Vary, Litvínov, Mladá Boleslav, Pardubice a Třinec. Tento týden naopak karanténa skončila Vítkovicím a brněnské Kometě.

škv, Sport.cz

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Filtr článků - Tipsport extraliga


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..