Rubriky:

Tipsport extraliga

Tragická zpráva! Lékař Karlových Varů podlehl vážným zraněním

12. října 2020 09:40 - Praha

Velice smutnou zprávu oznámily během uplynulého víkendu hokejové Karlovy Vary. Ve věku šestapadesáti let zemřel dlouholetý klubový lékař Miroslav Švec. Primář ortopedického oddělení karlovarské nemocnice podlehl vážným zraněním, které utrpěl letos v květnu. Energie o tom informovala na svých oficiálních stránkách.

 

https://hokejkv.cz

S karlovarským klubem začal Švec spolupracovat již před osmnácti lety, kdy zajišťoval lékařský dozor při zápasech juniorů a dorostenců, postupem času rozšířil svou činnost i na zajištění lékařské péče mladých karlovarských hokejistů. Od roku 2017 se jako doktor stal i součástí realizačního týmu A-mužstva v extralize.

„Úmrtím Miroslava Švece ztrácí krajská nemocnice Karlovy Vary a klub skvělého odborníka, ale hlavně báječného člověka, kamaráda a velkého milovníka sportu. Touto cestou vyjadřujeme hlubokou soustrast manželce, dětem a celé rodině," uvedly hokejové Karlovy Vary na svém webu.

škv, Sport.cz

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Filtr článků - Tipsport extraliga


Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestoupí.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..