Rubriky:

Tipsport extraliga

Kouč Baďouček zůstává ve Varech, tým opouští šest hráčů

14. března 2011 22:45 - KARLOVY VARY

Trenér Václav Baďouček povede hokejisty Karlových Varů i v příští sezóně. S klubem podepsal roční smlouvu stejně jako jeho asistent Martin Pešout a trenér brankářů Pavel Kněžický. Tým, který vypadl v předkole play-off s pražskou Slavií, však opouští šest hráčů.

 

Petr Horník, Právo

Obránci Petrimu Kokkovi, brankáři Lukáši Sáblíkovi a útočníkovi Petru Sailerovi vypršely smlouvy, vedení HC Energie se navíc rozhodlo uvolnit útočníky Milana Hluchého a Marka Melenovského a obránce Karola Slobodu.

"Jde o kvalitní zkušené, ale i finančně nákladné hráče. Protože budoucí dvě sezóny očekáváme velice náročné z hlediska finančního zabezpečení klubu a musíme maximálně omezit výdaje, dostanou přednost mladíci, které jsme si vychovali nebo vyskautovali," uvedl dnes na klubovém webu generální manažer Miroslav Vaněk.

Otazník visí nad dalším působením slovenského útočníka Františka Skladaného, kterému klub nabídl novou smlouvu. "Dali jsme mu čas do 31. března, aby se rozhodl, zda na ni přistoupí," uvedl Vaněk.

Trenér Baďouček převzal Karlovy Vary v lednu na devátém místě po odvolaném Antonínu Stavjaňovi, kterému předtím dělal asistenta. Při své premiéře v roli hlavního kouče dovedl mužstvo na desátou příčku v základní části. V předkole se Slavií prohráli Západočeši 2:3 na zápasy.

ČTK

O2 Sport Pardubice - Liberec dnes 18:00
20210128T18:00:00+0100
Pardubice vs. Liberec
Pardubice vs. Liberec
Pardubice
Liberec

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Filtr článků - Tipsport extraliga


Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestoupí.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..