Živě

Nový ročník hokejové extraligy začne 10. září

5. května 2021 10:39 - Praha

Nová sezona hokejové extraligy začne v pátek 10. září. Mistrovský Třinec v 1. kole přivítá České Budějovice, nováček Kladno se utká s Vítkovicemi. Nejvyšší domácí soutěž bude hrát netradičně patnáct týmů, jeden proto bude mít vždy volno. Na úvod to bude pražská Sparta.

 

Jaroslav Ožana, ČTK

Základní část bude mít 60 kol, dosud jich měla 52. Podle rozpisu, který zveřejnil Český svaz ledního hokeje na svém webu, první část sezony skončí v úterý 8. března. O tři dny později odstartuje předkolo play off, které budou hrát stejně jako letos týmy umístěné na 5. až 12. místě tabulky.

Čtyři nejlepší celky základní části postoupí přímo do čtvrtfinále, které začne v sobotu 19. března. První zápasy semifinále jsou na programu 3. dubna, finále odstartuje v pondělí 18. dubna.

Program úvodních kol:
Pátek 10. září - 1. kolo:
Liberec - Hradec Králové
Kladno - Vítkovice
Třinec - České Budějovice
Zlín - Litvínov
Karlovy Vary - Brno
Pardubice - Plzeň
Olomouc - Mladá Boleslav
Neděle 12. září - 2. kolo:
Sparta - Olomouc
Brno - Zlín
České Budějovice - Kladno
Vítkovice - Karlovy Vary
Litvínov - Liberec
Mladá Boleslav - Pardubice
Plzeň - Třinec

Pardubice potvrdily Frodla, ulovily dva sparťany i další posily. Chceme medaili, hlásí majitel

Součástí extraligy bude opět i baráž, kterou bude hrát 14. tým soutěže s vítězem první ligy. Série na čtyři výhry začne v neděli 17. dubna. Nejhorší mužstvo základní části sestoupí přímo do první ligy.

ČTK

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Filtr článků - Tipsport extraliga


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..