Hokejisté Zlína jsou bez trenéra

28. září 2021 10:23 - Zlín.

Hokejová extraliga hlásí první trenérskou změnu. Oznámil ji tým PSG Berani Zlín. Jeho hlavní kouč Robert Svoboda rezignoval po porážce s Kladnem. Jako důvody označil výkony týmu v úvodu extraligy, v níž jsou Berani poslední. Klub informace zveřejnil na svých internetových stránkách.

 

Václav Šálek, ČTK

„Po tomto zápase bylo jasné, že týmu může pomoci změna trenéra. Myslím, že je to momentálně neodkladně správná věc, která může ještě vše obrátit k lepšímu," uvedl na internetových strkánkách klubu Svoboda s tím, že chce z mužstva sejmout tlak okolí, který je vyvíjen na něj osobně a mužstva se negativně dotýká.

„Chci Robertovi Svobodovi za sebe i za celé vedení klubu poděkovat. Dvakrát přebíral tým v těžké pozici v rozjeté sezoně a vždy to zvládl. I tímto krokem ukázal, že mu v první řadě záleží na zlínském hokeji a hledá, jak mu pomoci. Je to sport, a ne vždy se daří. Věřím, že to bude pro hráče impuls, protože výsledky ve finále záleží na jejich výkonu," uvedl prezident klubu Jiří Korec.

Berany v úterním extraligovém zápase na ledě Olomouce povede asistent Martin Hamrlík společně s koučem zlínské juniorky Lubošem Jenáčkem. Vedení Beranů už ale jedná o novém složení realizačního týmu. Na to bude mít čas, jelikož další zápas čeká Berany až v neděli v Třinci.

rjm, Sport.cz

ČT sport 0:0 Plzeň - Sparta 0:0 8. min
20211019T17:30:00+0200
Plzeň vs. Sparta
Plzeň vs. Sparta
Plzeň
Sparta

Časová osa: Tipsport extraliga 2021/22

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..