Vsetín sahal po druhé výhře

Vsetín na druhou výhru po pátečním úspěchu na Kladně nedosáhl, i když mu chybělo jen 5 minut. Dostal se ale do vedení, když Steiner proměnil přihrávku od Janků. Plzeň postupně dostávala pod tlak a Málek musel předvádět skvělé zákroky.

Domácí tlačili i ve druhé třetině, jenže z prvního promyšlenějšího útoku vyrovnal Šindel. Odpověď však přišla ihned - Květoň zařídil z akce tří proti jednomu vedení 2:1. Třetí gól pak měli na holi Jenáček a Demel, ujala se ovšem až dělovka Janků od modré.

Hostující Adamský se ale překvapivě pět sekund před sirénou postaral dorážkou o druhý kontaktní gól Západočechů. Vyrovnání přišlo po chybě vsetínské obrany a po Důrasově teči Výborného střely. V prodloužení měli oba soupeři po jedné slibné šanci, ale Altrichter i Málek byli pozorní.

Rostislav Vlach, trenér Vsetína: "Dobře jsme hráli až do doby, kdy jsme dostali druhý gól. Škoda, že jsme neproměnili spoustu šancí." Radim Rulík, trenér Plzně: "Ve druhé části jsme dali gól do šatny a to nás dostalo zpět do zápasu. Náš výkon ale nebyl optimální."

Vsetínská hokejová - Lasselsberger Plzeň 3:3 po prodl. (1:0, 2:2, 0:1 - 0:0)
Branky a nahrávky: 9. Steiner (Janků, Jenáček), 26. Květoň, 37. Janků (Jenáček, Steiner) - 24. Šindel (Trnka), 40. Adamský (Důras), 55. Důras (Výborný, Koukal). Rozhodčí: Turčan - Guth, Rittich. Vyloučení: 3:6, navíc Stantien - Andrašovský oba 10 min. Využití: 2:0. Diváci: 2920.
Vsetín: Altrichter - Lamberg, Chmelíř, Hrabal, Kučný, Horák, Bauer - Demel, Stantien, Valko - Janků, Steiner, Jenáček - Rob, R. Hruška, Květoň - Dubec, Bacul, Duba. Trenéři: Vlach a Kopřiva.
Plzeň: Málek - Jindřich, Trnka, Cartelli, Výborný, Klaus, Štěpánek - A. Padělek, Šindel, Andrašovský - Zelenka, D. Moravec, Matějovský - Důras, Koukal, Adamský - Sakata, Tvrdoň, Kepl. Trenéři: M. Sýkora, Rulík a Kampf.