Rubriky:

Tipsport extraliga

Hokejový útočník Forman podepsal novou smlouvu se Spartou

15. února 2016 11:07 - Praha

Hokejový útočník Miroslav Forman se stal dalším hráčem Sparty, který se s vedením pražského klubu dohodl na podmínkách nové smlouvy. Pětadvacetiletý hokejista podepsal se Spartou čtyřletý kontrakt. Klub o tom informoval na oficiálním webu.

 

Vlastimil Vacek, Právo

"Jsem moc rád, že jednání dopadla takhle. Jsem sparťan odmala," uvedl odchovanec Pražanů, jenž tak následoval řadu spoluhráčů, kteří nové smlouvy podepsali v lednu.

"Je pravda, že jsem měl nabídky i z jiných klubů, ale mojí prioritou byla Sparta. Jsem moc rád, že jsme se nakonec dohodli na podmínkách a vše dopadlo tak, že zůstávám tam, kde se cítím doma," řekl Forman, jenž je aktuálně služebně nejstarším hráčem ve sparťanské kabině.

Forman je stabilním členem základního kádru druhou sezonu. V tomto ročníků odehrál 37 zápasů, ve kterých vstřelil sedm branek a přidal dvanáct asistencí. "Jednání nebyla jednoduchá a podmínky, které hráč díky novému kontraktu má, jej pasují do role jednoho z lídrů mužstva. Věříme, že tuto roli dokáže potvrdit," řekl sportovní manažer Patrik Martinec.

V lednu Sparta oznámila, že nové smlouvy podepsali obránci Michal Barinka, Marek Hrbas, Michal Čajkovský, Jan Piskáček, Juraj Mikuš a útočníci Lukáš Cingel, Martin Procházka, Jan Buchtele a Daniel Přibyl.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..