Živě

Čtyřletý fanoušek poslal Kometě dopis a 40 korun. Dočkal se nevídané odměny

23. května 2017 11:26 - Praha

Jeden dopis na správnou adresu a mistrovský pohár vám přivezou až před vrata. Čtyřletý Dan je vášnivým fanouškem hokejistů Komety Brno, po zisku titulu napsal ve spolupráci s maminkou dopis Liborovi Zábranskému, trenérovi a majiteli klubu. Do obálky přidal i zlaté penízky, protože vyhrané medaile jsou také zlaté. Netrvalo dlouho a šéf českých šampiónů zaparkoval i s Masarykovým pohárem před vraty, kde chlapec bydlí. Bylo z toho setkání, na které se nezapomíná.

 

Facebook: HC Kometa Brno

„Já jsem Daník Seidl a mám čtyři roky. Protože jste vyhráli, za to vám pošlu penízky, protože jsou zlatý, jako medaile. Chtěl bych je dát celé Kometě," nadiktoval kluk dopis mámě a přispěl do klubové pokladny hokejového mistra čtyřiceti korunami.

Jak zareagoval Zábranský? Vše uvidíte ve videu.

lik, Sport.cz

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Filtr článků - Tipsport extraliga


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..