Rubriky:

Tipsport extraliga

Po výprasku plzeňský ranař překvapil. Zahrál na ledě rockovou pecku

25. září 2017 13:44 - Plzeň

Na ledě dokáže přiostřit, soupeři o něm moc dobře vědí. Takový je plzeňský hokejista Ryan Hollweg. Po nedělní domácí výhře Indiánů nad Pardubicemi 10:2 se ale Američan předvedl až v civilu, z důvodu zranění nehrál. Vzal kytaru a fanouškům zahrál Wonderwall od kapely Oasis.

Plzni se letos v nejvyšší soutěži zatím daří, patří jí třetí místo a nastřílela soupeřům nejvíce gólů - 37 v sedmi zápasech. Desítku poznaly Pardubice, ale předtím už i Olomouc, ta vyfasovala na západě Čech 10:0.

Proč takový koncert neoslavit. Děkovačky fanouškům se chopil rodák z Kalifornie, který na led vystoupil v riflích, košili a s kytarou v ruce. Domácí hokejisté potvrdili, že mají formu a pohodu, Hollweg tohle vše završil pozápasovým vystoupením.

lik, Sport.cz

Časová osa: Tipsport extraliga 2019/2020

Filtr článků - Tipsport extraliga


Rallye Dakar 2020

Tradiční Rallye Dakar se letos jede od 5. do 17. ledna v Saudské Arábii. Závod odstartoval ve městě Džidda, cílovou destinací bude Al-Kiddija. Závodníky čeká celkem dvanáct etap, během nichž absolvují 7900 kilometrů. Na startu je 31 českých závodníků včetně Aleše Lopraise nebo Martina Prokopa.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..