Vítkovice spasil až Irgl

20. září 2006 08:47 - OSTRAVA

Po závěrečné siréně hokejisté Vítkovic předvedli na ledě výbuch radosti, za jaký by se nemusel stydět tým po vítězství ve finále mistrovství světa. Pořádně zabrat pak dostalo i plechové obložení zídky, lemující odchod do kabin. Takhle bouřlivě slavili domácí výhru 1:0 po šťastné trefě Irgla v zápase s Karlovými Vary. Byla totiž první v sezóně.

 

PRÁVO/Michaela Říhová

"Spadl z nás velký psychický balvan. Hrozně jsme už chtěli vyhrát, vždyť kromě výbuchu v Třinci jsme nepředváděli špatné výkony, ale nedávali jsme góly. Nikdo nám už moc nevěřil, ale my jsme drželi pohromadě a zvládli jsme to," vykládal autor jediné trefy zápasu Zbyněk Irgl a dodal: "Vítězný pokřik jsme si pak užívali. Už jsme skoro zapomněli, jak zní."

Vítkovice vsadily na defenzívu. "Musíme teď hrát pořád stejný hokej," říkal Irgl. Spokojen byl i kouč Miloš Holaň, pro něhož výhra znamenala setrvání ve funkci. "Splnili jsme, co jsme si řekli. Hráli jsme na nulu, nechtěl jsem kluky přemotivovat. Děkuji jim i fanouškům," uvedl kouč, který věřil, že úspěch tým zvedne: "Jsem o tom přesvědčený, hráčům jsem věřil a věřím dál. V dalších zápasech už by to mělo být lepší, ale musíme pořád hrát poctivý hokej."

bir, Právo

  Třinec - Litvínov dnes 18:00
20210304T18:00:00+0100
Třinec vs. Litvínov
Třinec vs. Litvínov
Třinec
Litvínov

Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestoupí.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..

Patička stránky: