Chabarovsk - Ufa 3:0Zohorna dal v KHL dva góly, Langhamer vychytal první nulu

Moskva

Český útočník Tomáš Zohorna dal v Kontinentální hokejové lize dva ze tří gólů Chabarovsku, který zvítězil nad Ufou 3:0. První čisté konto v soutěži vychytal Marek Langhamer, na nějž mířilo 22 střel hostujícího mužstva. Nejhorší celek Východní konference uspěl po sérii deseti porážek a povedlo se mu to proti týmu, který už má jistý postup do play off.

Marek Langhamer ještě v dresu Komety.

Tomáš Zohorna dal vítězný gól v úvodní minutě druhé třetiny v přesilovce, na konečných 3:0 zvýšil naopak v oslabení střelou do prázdné branky. V ročníku má na kontě 12 gólů. Na druhou branku Amuru přihrál obránce Michal Jordán. Langhamer si první nulu v KHL připsal ve dvanáctém utkání.

V pátek o sobě dali vědět i oba Zohornovi bratři. Radim prožil vydařenou premiéru v mladoboleslavském dresu, rovněž dal dva góly a pomohl k extraligové výhře Středočechů 8:5 nad Hradcem Králové. Hynek Zohorna si pak připsal dva body za asistence ve finské lize, kde nastupuje za Pelicans Lahti.