Slovan Bratislava bude hrát i nadále v KHL, má českého investora

29. dubna 2019 18:20 - Bratislava

Slovenský zástupce v Kontinentální hokejové lize (KHL) HC Slovan Bratislava v pondělí oznámil, že v sezoně 2019/2020 bude pokračovat v této nadnárodní soutěži. Klub našel nového investora v České republice, ale další podrobnosti zatím nejsou známé.

 

Twitter

Člen klubového předsednictva Juraj Široký mladší potvrdil, že klub splatí své dluhy vůči městu Bratislava i vůči hráčům a bude pokračovat v KHL. „Máme dobrou zprávu, pokračujeme v KHL. Podařilo se nám dohodnout smlouvu, kterou dnes podepisujeme s investorem, kterého jsme tak dlouho sháněli," řekl Široký pro Rozhlas a televizi Slovenska (RTVS).

Široký v pondělí navštívil primátora Bratislavy Matúše Valla, kterému přislíbil splacení dluhu vůči městu. Dluh za nájem Zimního stadionu Ondreje Nepely, dosáhl výše téměř jednoho milionu eur. Stadion totiž vlastní město. Klub musí zmíněný dluh zaplatit, aby i v příštím roce mohl hrát KHL na tomto stadionu s kapacitou 10 055 diváků.

Ivan Vilček (Bratislava), Právo

Časová osa: KHL 2020/2021

Filtr článků - Kontinentální liga


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..