Rubriky:

Kontinentální liga

Živě

Slovan Bratislava bude hrát i nadále v KHL, má českého investora

29. dubna 2019 18:20 - Bratislava

Slovenský zástupce v Kontinentální hokejové lize (KHL) HC Slovan Bratislava v pondělí oznámil, že v sezoně 2019/2020 bude pokračovat v této nadnárodní soutěži. Klub našel nového investora v České republice, ale další podrobnosti zatím nejsou známé.

 

Twitter

Člen klubového předsednictva Juraj Široký mladší potvrdil, že klub splatí své dluhy vůči městu Bratislava i vůči hráčům a bude pokračovat v KHL. „Máme dobrou zprávu, pokračujeme v KHL. Podařilo se nám dohodnout smlouvu, kterou dnes podepisujeme s investorem, kterého jsme tak dlouho sháněli," řekl Široký pro Rozhlas a televizi Slovenska (RTVS).

Široký v pondělí navštívil primátora Bratislavy Matúše Valla, kterému přislíbil splacení dluhu vůči městu. Dluh za nájem Zimního stadionu Ondreje Nepely, dosáhl výše téměř jednoho milionu eur. Stadion totiž vlastní město. Klub musí zmíněný dluh zaplatit, aby i v příštím roce mohl hrát KHL na tomto stadionu s kapacitou 10 055 diváků.

Ivan Vilček (Bratislava), Právo

Zrušit


Časová osa: Kontinentální liga

Filtr článků - Kontinentální liga


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..