CSKA - Chabarovsk 4:1Pátý Sekáčův gól v sezoně pomohl hokejistům CSKA do čela ligy

Moskva/Praha

Útočník Jiří Sekáč z CSKA Moskva skóroval v Kontinentální hokejové lize popáté v sezoně a vyrovnal se nejlepšímu českému střelci Lukáši Sedlákovi z Čeljabinsku. Obhájci Gagarinova poháru doma porazili Chabarovsk 4:1 a s 12 výhrami z 15 zápasů jsou nejlepším týmem celé ligy. Jedinou branku hostů dal Tomáš Zohorna.

Český útočník Jiří Sekáč.

Sekáč po bezmála měsíčním gólovém půstu skóroval potřetí ze čtyř utkání. Prosadil se ve 22. minutě, kdy otevřel skóre. Střelou mezi betony po individuální akci překonal Jevgenije Alikina, jenž dostal v brance Amuru přednost před českým gólmanem Markem Langhamerem.

Moskevský tým posléze zvýšil až na 4:0. Poslední branku zápasu dal v 58. minutě v přesilovce kapitán Chabarovsku Tomáš Zohorna, který se střelecky prosadil v třetím zápase za sebou. Tentokrát však Amuru k výhře nepomohl.