Živě

Ve slavném týmu, za nějž nastupují i dva čeští reprezentanti, řádí koronavirus!

20. července 2020 14:53 - Moskva/Praha

V tomto týdnu měli odstartovat přípravu na novou sezonu, jenže začátek tréninků na baze v Novogorsku byli nuceni odložit. Účastník Kontinentální hokejové ligy Spartak Moskva, v němž budou v příštím ročníku působit i čeští reprezentační útočníci Robin Hanzl s Lukášem Radilem, totiž na svém facebooku oznámil, že několik jeho hráčů mělo pozitivní test na covid-19.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Hokejisté, jejichž jména slavný ruský klub nezveřejnil, měli pozitivní výsledek ještě před příjezdem do tréninkového centra v Novogorsku.

Spartak se tak rozhodl start přípravného kempu posunout. Ředitel klubu Nikolaj Domorackij pro agenturu TASS uvedl, že se nyní čeká na výsledky další série testů.

Lukáš Radil se po dvou sezonách v zámoří vrátil do moskevského Spartaku.

Vlastimil Vacek, Právo

Nová sezona KHL by měla začít 2. září.

škv, Sport.cz

Časová osa: KHL 2020/2021

Filtr článků - Kontinentální liga


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..