Spartak - Chabarovsk 3:1V KHL skórovali Radil i Tomáš Zohorna, z výhry se radoval Spartak

Gól Lukáše Radila pomohl hokejistům moskevského Spartaku ukončit v KHL šňůru čtyř porážek. Celek z ruské metropole doma zvítězil 3:1 nad Chabarovskem, za který skóroval Tomáš Zohorna po přihrávce Dominika Mašína.

Český útočník Tomáš Zohorna.

Zohorna poslal hosty do vedení v 17. minutě a zapsal se do statistik i v druhém utkání, do kterého v sezoně nastoupil. Obránce Mašín si v Kontinentální lize připsal premiérový start a hned v prvním zápase bodoval.

Spartak v druhé třetině otočil stav a v 48. minutě jeho vedení pojistil Radil druhým gólem v ročníku. Třicetiletý český útočník nastoupil po více než dvoutýdenní pauze a dokázal bodovat ve třetím utkání za sebou.