Čerepovec - Čeljabinsk 0:4Will vychytal nulu v brance Čeljabinsku, vítězný gól dal Hyka

Moskva

Brankář Roman Will vychytal svou druhou nulu v Kontinentální hokejové lize a 26 zákroky se zasloužil o výhru Čeljabinsku 4:0 v Čerepovci. Vítězný gól vstřelil další Čech Tomáš Hyka, jenž otevřel skóre zápasu ve 26. minutě.

Český brankář Roman Will během utkání reprezentace.

Traktor nastřílel všechny čtyři góly během čtrnácti minut druhé třetiny. Útočník se zkušenostmi z NHL Hyka se prosadil potřetí v sezoně ranou v přesilovce a Čeljabinsk vyhrál popáté z šesti zápasů.

Nejhorší tým ligy Kunlun porazil 5:3 Ufu a v patnáctém utkání sezony si připsal první vítězství na ledě. Dosud měli svěřenci bývalé hvězdy NHL Alexeje Kovaljova na kontě jen technickou výhru za to, že k utkání kvůli koronaviru nenastoupil soupeř. Zápas v brance zahájil Šimon Hrubec, jenž dvakrát inkasoval v první třetině a ve 34. minutě ho za stavu 1:2 kvůli nespecifikovanému zranění vystřídal Dmitrij Šikin.