VIDEO: Na ledě nejsou brankáři, Poprad přesto šestkrát míjí prázdnou branku!

29. listopadu 2011 08:17 - POPRAD

Celkem šest střel vyslali hokejisté Popradu na branku v závěru utkání Kontinentální ligy (KHL) s Nižným Novgorodem, aniž by se dočkali gólu. Na tom by za normálních okolností nebylo nic divného, jenže... Za celou tu dobu stříleli na prázdnou branku! Soupeř totiž zkoušel power play a tak odvolal brankáře. Přesto ale domácí nebyli schopni dostat puk mezi dvě tyčky opuštěné branky.

 

Peter Lázár, ČTK

"Poprvé jsem to zkazil já," hlásil se k odpovědnosti český útočník Tomáš Netík, jenž prázdnou branku minul jako první. "Když jsem viděl prázdnou bránu, tak jsem najednou zpanikařil a udělal to, co bych normálně neudělal," sypal si popel na hlavu.

VIDEO: Hráči Popradu nemohou trefit prázdnou branku

"Ten náš závěr zápasu byl teda famózní," usmíval se brankář Popradu Ján Laco. "Aspoň že jsme je drželi u nich v obranné třetině," dodal v dobré náladě.

Na ledě nebyl žádný brankář

Možná domácí hráče vykolejilo, že sami hráli bez brankáře! Při power play Novgorodu totiž rozhodčí avizoval vyloučení hostí a gólman Popradu Laco tak zamířil na střídačku, aby za něj naskočil další hráč. Ani v šesti ale nebyli Lvi schopni skórovat. O radost z vítězství 2:0 ale nepřišli.

grg, ivi, Sport.cz

Časová osa: KHL 2020/2021

MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..