Záhřeb - Omsk 4:0Říhův Omsk neuspěl ani v Záhřebu, prohrál posedmé za sebou

Moskva

Hokejisté Omsku neukončili černou sérii v KHL ani na ledě nováčka Medveščaku Záhřeb. Svěřenci českého trenéra Miloše Říhy prohráli v Chorvatsku 0:4 a připsali si sedmou porážku za sebou. Dinamo Minsk - Chanty-Mansijsk 5:3 (za domácí Krajíček 1+0).

Trenér Omsku Miloš Říha

Říha přišel do Omsku před necelými dvěma týdny místo odvolaného Petriho Matikainena, ale ani on zatím Avangard na vítěznou cestu nedovedl. Jediný bod v čtyřech zápasech pod Říhou získal sibiřský tým za porážku po nájezdech na ledě Spartaku Moskva.

Gólem a nahrávkou se útočník Petr Koukal podílel na obratu Nižněkamsku v utkání proti Ufě. Něftěchimik prohrával v úvodu druhé třetiny už 0:3, pak ale i díky Koukalovi během sedmi minut srovnal a o výhře rozhodl v prodloužení Michail Anisin.

Mezi střelce se dnes zapsal také obránce Lukáš Krajíček, jenž pomohl k výhře Dinama Minsk 5:3 nad Chanty Mansijskem.