Soči - Čeljabinsk 4:1Růžička připravil v KHL Pöpperleho o třetí nulu v sezóně

Tomáš Pöpperle vychytal ve středečním utkání Kontinentální ligy hokejistům Soči výhru 4:1 nad Čeljabinskem. O třetí čisté konto v sezóně připravil českého brankáře jeho krajan Martin Růžička, jenž vstřelil v závěrečné třetině jediný gól Traktoru.

Tomáš Pöpperle.

O vítězství nejhoršího klubu Západní konference rozhodlo druhé dějství, v němž hráči Soči vstřelili během dvanácti minut všechny čtyři branky. Ve 42. minutě pak zaznamenal čestný úspěch Čeljabinsku útočník Růžička, jenž překonal Pöpperleho dorážkou zblízka a trefil se popáté v ročníku.

Tři góly dostal Jakub Štěpánek v brance Čerepovce od CSKA Moskva, jenž na ledě Severstalu vyhrál 3:0. Klub z hlavního města se díky sedmé výhře v řadě dostal do čela tabulky KHL o tři body před Petrohrad, má však odehrány o dva zápasy víc.