Živě

Česká hokejová družina opustila hotel. Budou Češi po Němcích stále myslet na medaili?

23. května 2019 18:49 - Bratislava

Budou slavit, rozjásají miliony fanoušků? Za pár hodin budou všichni znát očekávaný verdikt. Hráči jsou na místě, tam, kde mohou rozhodnout o svém úspěchu. Čeští hokejisté opustili ve slušivých sakách hotel a nyní jsou už v šatně, kde se připravují na klíčový zápas mistrovství světa. Ve 20:15 se postaví ve čtvrtfinále proti Německu. Vítěz si zajistí další dva duely na turnaji, který hostí Bratislava a Košice. Poražený pojede domů bez naděje na cenný kov.

Sport.cz

„Absolutně nic nesmíme podcenit. Snažíme se hráče připravit na to, že soupeř bude zarputilý, organizovaný v obraně a počká si na brejky," upozorňuje trenér Miloš Říha.

Na co si dát pozor v utkání s Německem?
Tomáš Vlasák, bývalý reprezentant
Asi bych připomenul vyloučení, ale především bych se zaměřil na začátek utkání. V úterý Švýcaři začali daleko lépe než my, naštěstí vedli jen 1:0 a kluci měli čas s vývojem zápasu něco dělat. Pokud bychom dostali dva rychlé góly, bylo by to celé těžší.
Jaroslav Bednář, bývalý reprezentant
Zbytečná vyloučení. Máme hodně zbytečných a nesmyslných faulů. Jde čistě o disciplinovanost a někteří kluci s tím mají problémy. Pokud se tohohle nevyvarujeme, může přijít psychický útlum. Pokud budeme hrát v pěti, tak to bude dobrý.
Jarmila Bastlová (Bratislava), Sport.cz

Časová osa: MS 2019

Filtr článků - MS 2019


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

               
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Play off

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..