Živě

Češi měli dobrovolný trénink. Gudas se chystal na zmrzku, Gulaš zase do ZOO

24. května 2019 13:20 - Bratislava

Klíčovou bitvu světového šampionátu proti Němcům zvládli a teď je před nimi další výzva. V boji o finále vyzvou čeští hokejisté v sobotu večer výběr Kanady a pokud uspějí, jejich sen o medaili nabere reálné kontury.

SPORT.CZ

„Před námi je těžký zápas a koukáme momentálně jenom na něj. Nic jiného teď neřešíme," řekl asistent trenéra Robert Reichel po pátečním tréninku, který byl dobrovolný. Zúčastnili se ho pouze obránci David Sklenička, Petr Zámorský, útočníci Filip Chytil a Jakub Vrána, jenž čtvrtfinále proti Němcům sledoval pouze z tribuny. Na ledě nechyběli ani gólmani Patrik Bartošák a Šimon Hrubec. Zdravotně indisponovaný Pavel Francouz by se měl zapojit do tréninku zítra.

Zbytek týmu se věnoval hlavně regeneraci a odpočinku. Někdo zašel na masáž, jiný do posilovny, další hráči si šli zahrát na malé hřiště vedle haly fotbal. „Konečně je tady v Bratislavě modrá obloha, tak jsme si šli zakopat," usmíval se útočník Milan Gulaš, který si se spoluhráči po chladných dnech užívá trochu sluníčka.

https://www.facebook.com/Sport.cz/posts/10161911606355644

Odpoledne pak hráči dostanou volno, které se chystají vyplnit různě. „Půjdu s rodinkou na oběd, zajdeme někam na zmrzku. Když se na mě přijeli kouknout, tak abych s nimi taky chvíli byl," řekl obránce Radko Gudas. „Já zase půjdu s rodinou do zoologické zahrady," usmíval se Gulaš.

Večer hráči absolvují týmovou poradu a budou se už chystat na semifinále, které si zahrají znovu po čtyřech letech. "Je super tam znovu být. Česko si to zaslouží. My ale nesmíme být v euforii, že jsme v semifinále, ale musíme se soustředit na to, abychom pokračovali do finále," burcuje brankář Patrik Bartošák.

Jan Švanda (Bratislava), Sport.cz, Právo

Časová osa: MS 2019

Filtr článků - MS 2019


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

               
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Play off

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..