Živě

Splnil přání malé fanynce a byl za hrdinu. Žádný problém, smál se útočník Vrána

25. března 2019 12:04 - Washington/Praha

Malá fanynka měla seznam přání. A dostala, co chtěla! Český útočník Washingtonu Jakub Vrána má za sebou povedený večer. V závěrečném dějství bitvy proti Philadelphii Flyers nepřipustil zdramatizování duelu a v závěrečné třetině pečetil výhru Capitals v poměru 3:1. Po zásluze byl vyhlášen třetí hvězdou utkání. Před začátkem nedělního střetnutí navíc udělal velkou radost šestileté holčičce v hledišti.

 

Nick Wass, ČTK/AP

Třiadvacetiletý vyslanec českého hokeje v zámořské NHL se připravoval k hokejovému souboji s Voráčkovou Philadelphií. Během rozbruslení si všiml roztomilé dívenky za plexisklem, která si připravila transparent s plánem na úterní den.

Zajít na školky, ztratit zub jako hráč NHL, jít na první zápas Capitals a dostat puk, to všechno se malé fanynce už podařilo. V jejím seznamu přání zbývalo vyřídit poslední položku. Naštěstí byl poblíž letňanský odchovanec Vrána, který se s malou dívkou vyfotil a tím její požadavek splnil.

„Malá holka stála za plexisklem a chtěla selfie, tak jsem tam prostě přijel a jedno si s ní udělal, žádný problém," řekl Vrána po zápase zámořským reportérům. Milá epizoda ze začátku večera nebyla jediným důvodem zájmu novinářů o českého držitele Stanleyova poháru.

V dresech obou celků pálili oba čeští Jakubové Vrána i Voráček. Vousatý zbojník Voráček ve druhé třetině snižoval na 2:1 jedinou brankou Letců. Jenže Vrána ve třetím dějství definitivně pečetil výhru domácích Capitals v poměru 3:1.

pb, Sport.cz

Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..