Rubriky:

NHL

Špaček si zlomil ruku, nebude hrát několik týdnů

11. února 2007 14:17 - BUFFALO

Obránce Jaroslava Špačka provází v letošní sezóně smůla. Sotva se vrátil do sestavy hokejistů Buffala po třízápasové pauze kvůli problémům s kolenem, nedohrál ani utkání proti Calgary. Český reprezentant si zlomil levou ruku a Sabres nebudou moci s jeho službami počítat několik týdnů.

 

PRÁVO

Špaček odehrál proti Calgary pouze třináct minut, když jej trefila střela z hole Marka Giordana do levé ruky. "Má zlomenou ruku," řekl na pozápasové tiskové konferenci trenér Buffala Lindy Ruff. "Těžko říci, jak dlouhé léčení si to vyžádá, ale vypadá to na několik týdnů," dodal.

Buffalo se zároveň bude muset až do konce sezóny obejít bez útočníka Paula Gaustada.  Ten bude muset na operaci vazů v kotníku, který si pochroumal v zápase s Ottawou. "Vyžádá si to dlouhou dobu léčení, není šance, že by se mohl vrátit," řekl o stavu 24letého centra generální manažer týmu Darcy Reiger.

grg, Sport.cz

Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestoupí.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..