Živě

Blondýnka dorazila na hokej v hodně netradičních šatech. Fanoušci na ní mohli oči nechat

5. dubna 2019 15:19 - Washington/Praha
(Aktualizováno: 5. dubna 2019 15:34)

Výhrou nad Montrealem si už čtvrtým rokem po sobě zajistili triumf v Metropolitní divizi NHL, přesto po úspěšném utkání hokejistů Washingtonu rezonovala sociálními sítěmi jiná událost ze zápasu. Zasloužila se o to jedna z fanynek úřadujících šampionů soutěže, která do Capital One Areny dorazila v hodně netradiční šatech. A snad všichni další diváci na ní mohli oči nechat.

 

Twitter

Dotyčná se totiž oblékla do kostýmu, který vypadal přesně jako Stanley Cup, tedy trofej udělovaná vítězům NHL. A aby vše dotáhla k dokonalosti, na sukni měla zaznamenány všechny týmy i se jmény hráčů, které jsou v současnosti uvedeny na podstavci poháru jako jeho vítězové.

Na hlavě fanynky pak nemohla chybět mísa poháru, samozřejmostí byly i náušnice ve tvaru Stanley Cupu.

Během duelu Capitals s Canadiens si blondýnku několikrát našly televizní kamery, řada fanoušků se pak s ní nechávala vyfotit.

škv, Sport.cz

Časová osa: NHL

EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utkala se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..