Živě

Hokejistu Keslera zřejmě čeká operace, jež mu ukončí kariéru

8. dubna 2019 11:28 - Anaheim

Americký hokejový útočník Ryan Kesler z Anaheimu se pravděpodobně podrobí operaci kyčle, jež ukončí jeho kariéru. Bývalý držitel Selke Trophy pro nejlépe bránícího útočníka NHL kvůli bolestem vynechal posledních 15 zápasů sezony a nyní ho čeká důkladné vyšetření u specialistů.

 

Darryl Dyck/The Canadian Press via AP), ČTK/AP

"Musíme najít nejlepší řešení nejen pro hokej, ale i pro život. Mám problémy s obyčejnými věcmi jako nandat si každé ráno ponožky," uvedl čtyřiatřicetiletý Kesler po skončení sezony s Ducks, kteří se nedostali do play off.

Stříbrný medailista z OH ve Vancouveru 2010 byl s kyčlí na operaci už před dvěma lety, ale v tomto ročníku se mu bolesti vrátily. Naposledy hrál 6. března ve svém 1001. utkání v kariéře. V dresech Anaheimu a Vancouveru nasbíral 573 bodů (258+315).

Z operačních možností už pro Keslera připadá v úvahu pouze náhrada kyčelního kloubu. "To by pravděpodobně znamenalo konec kariéry," uvedl útočník, jenž v roce 2015 podepsal šestiletý kontrakt na 41,25 milionu dolarů.

ČTK

Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..