Jedna střela za třetinu? To jsem v NHL asi nezažil, směje se český hrdina

16. dubna 2019 06:31 - Carolina/Praha

Parádní, neuvěřitelné, neskutečné. Český brankář Petr Mrázek si po domácí výhře nad Washingtonem 5:0 v utkání 1. kola play off NHL užíval. Čisté konto mu udělalo radost, hlavně se ale těšil z vítězství Hurricanes. „Atmosféra, která byla v naší vyprodané hale, byla úžasná. Nejlepší, co jsem kdy zažil," smál se gólman, který zneškodnil všech osmnáct střeleckých pokusů Capitals.

 

Gerry Broome, ČTK/AP

Právě díky fanouškům prý Carolina domácí duel zvládla bez problémů. „Bylo to docela lehké. Třeba ve druhé třetině na mě šla jedna střela, to je asi poprvé, co se mi něco podobného stalo," vykládal ostravský rodák. V duelech play off si připsal čtvrtou nulu. „Jsem za ni rád, ale důležitější je výhra," dodal.

V pekle, které fanoušci při utkání rozpoutali, favorit z Washingtonu herně zklamal. „Těžko se popisuje, co se v hale dělo. Bylo vyprodáno, bylo to něco neskutečného," doplnil Mrázek, jehož tým prohrává v sérii 1:2 na zápasy.

rjm, Sport.cz

Časová osa: NHL

EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..