Živě

Krejčí možná přijde o druhý zápas play off s Columbusem

27. dubna 2019 11:19 - Boston

Český hokejový útočník David Krejčí možná kvůli nespecifikovanému zranění přijde o druhé utkání druhého kola play off NHL s Columbusem. Podle internetových stránek zámořské soutěže nejde o nic vážného, ale o startu dvaatřicetiletého centra se rozhodne až těsně před zápasem.

Profimedia.cz

Krejčí se zranil dvě minuty před koncem normální hrací doby prvního zápasu po srážce s Rileym Nashem. Český útočník už do utkání nezasáhl a Boston nakonec vyhrál 3:2 v prodloužení. "Otřes mozku nemá, takže uvidíme, jak na tom bude ráno v den zápasu," řekl trenér Bruins Bruce Cassidy.

Krejčí v základní části NHL odehrál 81 zápasů a zaznamenal 20 branek a 53 asistencí. V probíhajícím play off nastoupil k osmi utkáním a připsal si dva góly a tři přihrávky.

EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.