Živě

Arbitráž potvrdila trest pro Vojnova, ale polovinu mu uznala

24. května 2019 12:19 - Los Angeles

Arbitráž NHL potvrdila trest pro obránce Vjačeslava Vojnova, kterému šéf soutěže Gary Bettman prodloužil kvůli domácímu násilí zákaz činnosti v lize i na příští sezonu. Zároveň ale uznala, že polovinu trestu už si ruský hokejista odpykal v této sezoně. Devětadvacetiletý Vojnov by se tak do NHL mohl vrátit v polovině příštího ročníku.

 

Mark J. Terrill, ČTK/AP

Vojnov má do NHL zavřené dveře kvůli napadení manželky v říjnu 2014. Po incidentu musel skončit v Los Angeles Kings, s kterými v letech 2012 a 2014 vybojoval Stanley Cup. Klub přerušil platnost jeho šestileté smlouvy uzavřené v roce 2014 na celkem 25 milionů dolarů.

Letos Vojnov, který aktuální sezonu vynechal, usiloval o možnost vrátit se do NHL, ale s žádostí neuspěl. V dubnu se proto dohodl na angažmá s Jekatěrinburgem. Předtím hrál za Petrohrad, s kterým předloni získal Gagarinův pohár. Ruské reprezentaci pomohl loni k triumfu na olympijských hrách v Pchjongčchangu.

ČTK

Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..