Živě

NHL by se mohla dohrát na čtyřech stadionech po divizích

22. dubna 2020 11:06 - New York/Praha

Základní část hokejové NHL by se mohla dohrát na čtyřech stadionech. Podle kanadského webu Sportsnet existuje varianta, že by se na jednom místě vždy utkaly týmy z jedné divize. V minulosti se spekulovalo o možnostech, že by všech 31 klubů sezonu přerušenou 12. března kvůli pandemii koronaviru hrálo v jedné aréně nebo by se rovnou začalo hrát play off.

 

Twitter@Sportsnet

Podle informací Sportsnetu by týmy z Pacifické divize mohly hrát v Edmontonu, z Centrální divize v Saint Paulu v Minnesotě a z Metropolitní divize v Raleighu, kde sídlí Carolina. Kde by hrála mužstva Atlantické divize, o tom kanadský web neinformuje. V každé aréně by se bez přítomnosti diváků vždy hrály tři zápasy denně.

Jednotlivým týmům zbývá do konce základní části odehrát 11 až 14 zápasů. Případné změny musí vedle majitelů odsouhlasit i vedení hráčské asociace NHLPA a její šéf Donald Fehr v minulých dnech opakovaně uvedl, že o žádných konkrétních návrzích s představiteli NHL nejednal.

Bláznivý nápad! Byl bych ochoten to udělat, hájí svou myšlenku o záchraně sezony útočník NHL

Vedení NHL vedle dohrání sezony jedná i o podobě draftu, který se měl původně uskutečnit na konci června v Montrealu. Už v březnu byl ale na neurčito odložen. Podle zámořských médií je možné, že se bude konat pouze online. Ke stejnému kroku se již rozhodly basketbalová WNBA a liga amerického fotbalu NFL.

ČTK

Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..