Rubriky:

NHL

Kapitán Stamkos je po operaci připravený na NHL

25. dubna 2020 21:06 - Tampa Bay

Pokud se NHL po pauze způsobené pandemií koronaviru znovu rozběhne, hokejisté Tampy Bay nastoupí i s uzdraveným kapitánem Stevenem Stamkosem. Vedení Lightning ujistilo, že jejich ofenzivní hvězda je po operaci břišního svalu připravena na návrat do ligy.

 

Twitter@NHLdotcom

Třicetiletý Stamkos, nejlepší střelec základní části NHL z let 2010 a 2012, se musel podrobit operaci 2. března. Než byla soutěž kvůli šíření nemoci covid-19 zastavena, přišel o sedm zápasů. Lékaři předpokládali, že se bude zotavovat šest až osm týdnů, a žádné komplikace nenastaly.

"Lepší se každým dnem. Nedokážu říct, kdy se zase věci vrátí do normálu, ale předpokládáme, že všichni naši hráči budou připraveni, až ten čas přijde," řekl trenér Tampy Jon Cooper.

Tři zápasy denně ve čtyřech halách! Bettman potvrdil, že NHL by se mohla dohrát centralizovaně

Stamkos v této sezoně v 57 zápasech nasbíral 66 bodů a vstřelil 29 gólů. V týmových statistikách je lepší jen Nikita Kučerov (85 bodů). Oba mají lví podíl na tom, že Tampě patří druhé místo ve Východní konferenci NHL. Vedení soutěže doufá, že se podaří sezonu dokončit tak, aby byl znám vítěz Stanley Cupu.

ČTK

Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestoupí.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..