Živě

Holík si kvůli operaci malíčku až čtyři týdny nezahraje

21. října 2008 11:38 - NEW YORK

Český hokejový útočník s americkým pasem Robert Holík musí se zlomeným malíčkem na pravé ruce na operaci. Chirurgickému zákroku by se měl podle generálního manažera New Jersey Lou Lamoriella podrobit v úterý a týmu bude v NHL chybět tři až čtyři týdny.

Sedmatřicetiletý centr se zranil v sobotním utkání na ledě Washingtonu, kde Devils vyhráli 4:3 po nájezdech. Ve druhé třetině inkasoval ránu pukem po střele domácí hvězdy Alexandra Ovečkina a do hry se již nevrátil.

Ve washingtonské Verizon Areně provází Holíka smůla. V minulé sezóně ještě v dresu Atlanty jej ve stejné hale zasáhl kotouč vystřelený tehdejším spoluhráčem Markem Savardem a zlomil mu nohu.

V sestavě by měl Holíka nahradit útočník Pierre-Luc Letourneau-Leblond z farmy v Lowellu v AHL. Vedle českého centra Devils postrádají kvůli zraněnému kotníku také druhou letní posilu Briana Rolstona.

ČTK

Časová osa: NHL

Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..