Vancouver je ze hry. Dějištěm boje o Stanley Cup se nestane

26. června 2020 14:00 - Praha

V kanadském Vancouveru se letošní sezona NHL po koronavirové pauze nedokončí. Vedení Canucks ze hry o konání bojů o Stanleyův pohár odstoupilo, důvodem jsou neúspěšná jednání s místními zdravotnickými úřady. Informaci přinesl server televizní stanice TSN.

 

Darryl Dyck, ČTK/AP

Zbývajícími adepty v Kanadě jsou Edmonton a Toronto, americkými uchazeči jsou favorizované Las Vegas, Chicago a Los Angeles.

"Naším cílem bylo od začátku pomoci NHL dostat hokej zpátky na led, pokud bychom toho byli schopni. I když Vancouver nebude centrem dění, pořád nás těší, že se hokej znovu rozběhne," uvedli Canucks v prohlášení.

Takhle dře Pasta. Hvězdný hokejista se potí v posilovně, u kterého sportu si málem zlomil ruce?

NHL, přerušená kvůli pandemii 12. března, rozhodla na konci května o předčasném ukončení základní části. Sezonu má dohrát 24 týmů v rozšířeném play off. Jedno město má hostit utkání Západní konference a druhé Východní. Z okruhu možných hostitelských měst již dříve vypadly Columbus, Pittsburgh, Dallas a St. Paul.

jsv, ČTK, Sport.cz

Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..