Rubriky:

NHL

Ovečkin se už prohání na ledě Capitals

29. června 2020 13:40 - Praha

Hvězdný ruský útočník, který se s Davidem Pastrňákem dělí o cenu Rocket Richard Trophy pro nejúspěšnějšího střelce NHL, se poprvé po koranavirové pauze představil na ledě Capitals se svými spoluhráči. Předtím se Ovečkin věnoval tréninku na Floridě.

 

Alexandr Ovečkin se na ledě představil v sobotu v tréninkové hale Washintonu MedStar Capitals Iceplex v Arlingtonu ve Virginii, kde si zatrénoval s částí svých spoluhráčů v rámci přípravné fáze, kterou vedení NHL spustilo 8. června. V rámci ní mohou hráči v malých skupinkách trénovat v týmových zařízeních.

Klub na svém twitterovém účtu zveřejnil video z Ovečkinova tréninku s útočníky Ellerem, Kuznětsovem a Hathawayem, obráncem Carlsonem a golmanem Holtbym. Hráči přípravu na restart soutěže nepodceňují.

 @Capitals

Washington je jedním z 24 týmů, který zasáhne do bojů o Stanleyův pohár, které začnou kvalifikačními koly Západní a Východní konference, ze kterých do play-off postoupí celkem 8 týmů.

První 4 týmy z každé konference po nedokončené základní části se mezi sebou utkají o umístění na prvních čtyřech příčkách a poté budou hrát s postupujícími týmy z kvalifikace.

@Capitals

Washington bude hrát s Bostonem, Tampou a Philadelphií. Kdy a kde, to se ještě neví. Start přípravných kempů je plánován na 10. července. Ovečkin v přípravě spolupracuje se svým osobním trenérem Pavlem Burlačenkem, který přicestoval z Ruska těsně před přerušením soutěže 12. března.

„Ovi" trénoval na Floridě například se svým spoluhráčem z reprezentace Jevgenijem Dadonovem. Trenér Washingtonu k Ovečkinovi řekl: „Jen na tom psychicky i fyzicky velmi dobře, je nadšený, že se může vrátit na led a pomoct týmu. Jsem rád, že se mu jeho trenér může naplno věnovat, myslím, že mu to svědčí."

Vancouver je ze hry. Dějištěm boje o Stanley Cup se nestane

bp, Sport.cz

Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..