Rubriky:

NHL

Lamoriello byl vyhlášen nejlepším generálním manažerem v NHL

13. září 2020 13:24 - Edmonton

Cenu pro nejlepšího generálního manažera této sezony NHL získal Lou Lamoriello z New York Islanders. Sedmasedmdesátiletý Američan získal trofej Jima Gregoryho poprvé v jedenáctileté historii ankety. Dalšími kandidáty byli Julien BriseBois z Tampy Bay a Jim Nill z Dallasu.

 

Christopher Katsarov, ČTK/AP

Islanders v základní části, za kterou se ocenění uděluje, skončili ve Východní konferenci s úspěšností 58,8 procenta. V play off jsou ve finále konference a prohrávají s Tampou Bay 1:2 na zápasy. Do této fáze se dostali poprvé od roku 1993.

Před touto sezonou v létě získali Islanders na trhu volných hráčů gólmana Semjona Varlamova a útočníka Dericka Brassarda, prodloužili také kontrakty s ofenzivními hráči Andersem Leem, Anthonym Beauvillierem, Jordanem Eberlem a Brockem Nelsonem. Před únorovou uzávěrkou přestupů přišli bek Andy Greene z New Jersey a útočník Jean-Gabriel Pageau z Ottawy.

ČTK

Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestoupí.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..