Rubriky:

NHL

Do New Jersey by mohl přijít Malkin, tvrdí Bobby Holík

21. prosince 2010 14:40 - PRAHA

Hokejisté New Jersey Devils jsou momentálně druhým nejhorším týmem kanadskoamerické NHL, hůře jsou na tom jen úplně zoufalí New York Islanders. Ďáblům nepomohlo ani udržení ruského kanonýra Ilji Kovalčuka, který bere šest miliónů dolarů za rok, ale zatím nastřílel jen osm branek. Nyní údajně tým touží po jiném střelci z Ruska - Jevgeniji Malkinovi.

Příchod ruského bohatýra z Pittsburghu by mohl vyřešit současné problémy New Jersey. Myslí si to alespoň bývalý útočník klubu Bobby Holík. "Malkina by mohli vyměnit za Zacha Parise, to by pomohlo oběma klubům," cituje Čechoameričana ruský list Sport-Express.

"Kovalčuk potřebuje v New Jersey středního útočníka vysoké úrovně a Malkin už nemůže být prvním centrem v Pittsburghu, kde tuhle roli plní Sidney Crosby. Naproti tomu právě Parise by se mohl stát stabilním členem prvního útoku právě vedle Crosbyho," prorokuje Holík.

grg, Sport.cz

Časová osa: NHL

Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestoupí.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..