VIDEO: Spadlo ti to, Rydere. Slavný Stanley Cup neudržel balanc

2. září 2011 14:55 - PRAHA

Spadlo ti to, asi vítr, Máchale. Kdo by neznal pohádku - S čerty nejsou žerty. Něco podobného zažil při oslavách se Stanley Cupem hokejista Michael Ryder, který s Bostonem vyhrál poslední ročník NHL. Útočník přivezl slavný pohár do rodného města. V kanadské Bonavistě postavil trofej na stůl, a pak se to stalo. Hokejový grál spadl a nezůstal bez újmy, vrchní část zůstala promáčknuta.

 

Jan Handrejch, Právo

Za nešťastným momentem byly neposedné nohy od stolu, které nezůstaly v předepsané poloze. Proto Stanley Cup nevydržel na určeném místě a sesunul se k zemi. Nehodě nezabránili ani dva strážci v uniformách, ti sice zareagovali, ale ne dost rychle.

Nešťastné chvilky zažil pohár už nesčetněkrát, tato se zařadí mezi slabší a úsměvnější.

Stanley Cup, pro který hokejisté v NHL svádí devět měsíců boje, se už několikrát koupal, jedlo se z něj, pálily se v něm směnky, zažil křest dítěte, dítě na něj dokonce močilo, posloužil i jako miska pro psa, zažil jízdu na koni, motorce, traktoru, letěl helikoptérou, zavítal do Bílého domu, do Kremlu, byl v Afganistánu.

Poslední karambol? Jen malé hups.

lik, Sport.cz

Časová osa: NHL

Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestupuje, nejlepší čtyři týmy postupují přímo do čtvrtfinále, osm týmů hraje předkolo. Play-off začíná 10. března.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..