Hrůzostrašné zranění! Hokejista dohrál zápas i s rozříznutou nohou

Newark/Praha

Hokej je sport pro tvrdé chlapy. Tohle rčení se v zápase New Jersey proti Pittsburghu opět potvrdilo. Obránce Devils P.K. Subban při nešťastném pádu utrpěl hodně bolestivé zranění, poté co mu brusle rozřízla pravé stehno. Ani to mu však nezabránilo zápas dohrát a dokonce skórovat!

Hokejista New Jersey Devils P.K. Subban (76) na ilustračním snímku s Pavlem Zachou.

Svou houževnatost předvedl P.K. Subban v zápase proti Tučňákům. Ke konci první třetiny hodně nešťastně upadl na brusli svého spoluhráče a způsobil si tak dlouhou řeznou ránu na pravém stehně.

Jednatřicetiletý bek se však tímto zraněním nenechal zastavit, zvedl se a hrál dál. Nevynechal ani jedno střídání a ve třetí třetině dokonce dal gól, po skvělém úniku mezi protihráči. Ten tedy nejdříve neplatil, ale poté ho rozhodčí uznali. Ani to však na výhru Ďáblů nestačilo, s Tučňáky prohráli 2:5.

Po zápase se Subban hrozivým zraněním pochlubil na sociálních sítích a nezapomněl připomenout, že nevynechal ani jedno střídání. Je to prostě tvrďák.