Rubriky:

NHL

VIDEO: Jágr je cenné zboží. Kubina shodil rukavice a trestal

26. března 2012 14:06 - Praha

Nevrážet, cenné zboží. Jaromír Jágr je hráč, kterého si ve Philadelphii váží. Proto má i své postavení. O víkendovém utkání s Montrealem se Mike Blunden opřel o českou „68“ více než bylo zdrávo. Kladenský odchovanec tento atak nechal bez většího povšimnutí, ale jiného názoru byl spoluhráč Pavel Kubina. Z následného hloučku mu připadl pod pěsti Josh Gorges a trochu mu nařezal.

Devadesátikilový Kanaďan se opřel rukama o Kubinu, ale váhově a výškově obdařenější český obránce v dresu Letců si takto rozmluvu nepředstavoval. A tak se do sebe pustili, shodili rukavice.

Lidé se bavili a po pár sekundách spoluhráči odvděčili soky poklepáním hokejkami o mantinel, rozhodčí ale jejich kočkování ukončili o něco dříve. Převahu měl přesto Kubina.

Hříšníci si šli odpočinout na trestnou lavici a Jágr, který byl na začátku toho všeho, se této akce už neúčastnil a s ostatními přihlížel boxerské vložce.

Kubina ukázal, že sahat na Jágra se nevyplácí.

Sport.cz

Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestoupí.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..