Rubriky:

NHL

Králové mají po zpackané sezóně v NHL další ostudu, jejich hráč byl zatčen kvůli drogám!

18. dubna 2015 08:16 - Los Angeles

Hokejistům Los Angeles Kings letos v NHL hrubě nevyšla cesta za obhajobou Stanleyova poháru. Vyřazením z bojů o slavnou trofej už v základní části však jejich utrpení nekončí. Zámořská média přišla v noci na sobotu s informací, že útočník Králů Jarret Stoll byl zatčen za údajné držení drog.

 

Mark J. Terrill, ČTK/AP

Dvaatřicetiletý centr byl zatčen v Las Vegas kvůli podezření z držení kokainu a extáze, jak prozradila tamní policie televizní stanici CBS. Vedení klubu tuto informaci potvrdilo a reagovalo prohlášením.

„Byli jsme upozorněni na policejní zprávu z Clark County v Nevadě ohledně případu Jaretta Stolla. Naše organizace je znepokojena a již začala provádět důkladné interní vyšetřování. I když nadále shromažďujeme další informace, nebudeme zatím podávat bližší vyjádření," stojí ve stručném sdělení hokejového klubu.

Vedení Králů však nemusí trápit problémy s případným propuštěním hokejisty. Stollovi totiž po sezóně stejně skončí smlouva a stane se nechráněným volným hráčem. Poslední skandál mu však ve shánění nového angažmá rozhodně nepomohl.

Kdo je Jarett Stoll?    
- Narozen 24. června 1982 v Melville (Saskatchewan, Kanada)    
- V NHL hrál za Edmonton a Los Angeles    
- Draftován dvakrát, pokaždé ve druhém kole - poprvé jako celkově 46. volba Calgary roku 2000 a podruhé o dvě sezóny později jako 36. hráč v pořadí Edmontonem    
Bilance v základní části NHL    
Z G A B TM
792 140 239 379 582
Bilance v play off    
93 10 16 26 68
dh, Sport.cz

Zrušit


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..