Rubriky:

NHL

Králové mají po zpackané sezóně v NHL další ostudu, jejich hráč byl zatčen kvůli drogám!

18. dubna 2015 08:16 - Los Angeles

Hokejistům Los Angeles Kings letos v NHL hrubě nevyšla cesta za obhajobou Stanleyova poháru. Vyřazením z bojů o slavnou trofej už v základní části však jejich utrpení nekončí. Zámořská média přišla v noci na sobotu s informací, že útočník Králů Jarret Stoll byl zatčen za údajné držení drog.

 

Mark J. Terrill, ČTK/AP

Dvaatřicetiletý centr byl zatčen v Las Vegas kvůli podezření z držení kokainu a extáze, jak prozradila tamní policie televizní stanici CBS. Vedení klubu tuto informaci potvrdilo a reagovalo prohlášením.

„Byli jsme upozorněni na policejní zprávu z Clark County v Nevadě ohledně případu Jaretta Stolla. Naše organizace je znepokojena a již začala provádět důkladné interní vyšetřování. I když nadále shromažďujeme další informace, nebudeme zatím podávat bližší vyjádření," stojí ve stručném sdělení hokejového klubu.

Vedení Králů však nemusí trápit problémy s případným propuštěním hokejisty. Stollovi totiž po sezóně stejně skončí smlouva a stane se nechráněným volným hráčem. Poslední skandál mu však ve shánění nového angažmá rozhodně nepomohl.

Kdo je Jarett Stoll?    
- Narozen 24. června 1982 v Melville (Saskatchewan, Kanada)    
- V NHL hrál za Edmonton a Los Angeles    
- Draftován dvakrát, pokaždé ve druhém kole - poprvé jako celkově 46. volba Calgary roku 2000 a podruhé o dvě sezóny později jako 36. hráč v pořadí Edmontonem    
Bilance v základní části NHL    
Z G A B TM
792 140 239 379 582
Bilance v play off    
93 10 16 26 68
dh, Sport.cz

Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..