Rubriky:

NHL

Jágr jedná. Derby, nebo extraliga? S nevítanou návštěvou naložil nevídaně

10. června 2016 19:38 - Praha

Oddech s přítelkyní, ale i důležitá jednání absolvuje ve dnech po návratu ze zámoří Jaromír Jágr. Ve hře je podle isport.cz stále účast Kladna v hokejové extralize místo Chomutova, případně alespoň spolupráce obou klubů. Jasno zatím není.

Facebook Jaromíra Jágra

Kladno už zná los první ligy, v úvodním kole by ho 7. září čekaly doma Benátky nad Jizerou. Je ale možné, že se Jágr ještě dohodne s Jaroslavem Veverkou a jeho klub získá možnost po dvou neúspěšných pokusech o postup sportovní cestou podívat se zase mezi českou elitu.

Jágr též dál komunikuje s fanoušky prostřednictvím svého facebookového profilu. Ovšem ne o osudu Kladna a o hokeji. Spíše nabízí zamyšlení, jak to má celebrita těžké v souboji s bulvárními médii.

S nevítanou návštěvou se vypořádal po svém. Fotografa neodradilo nic od číhání na vytoužené foto Jágrovy přítelkyně Veroniky. Ta mu při jeho „těžké" řeholi, jíž se Jágr samozřejmě náležitě vysmívá, připravila překvapení. Svačinku, kterou - aby vše vyznělo úplně komicky - servíruje sám Jágr.

vap, Sport.cz

Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestoupí.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..