Rubriky:

NHL

Bitka v NHL a konec jako v MMA. Čecha hodil bijec na záda

20. ledna 2017 08:54 - Praha

Hokej a bitka s prvky boxu a bojových umění. Tuto sportovní vložku předvedli v NHL Radek Faksa a Thomas Hickey, kteří se porvali v utkání Dallasu na ledě New York Islanders, kde domácí vyhráli 3:0. Devin Shore sledoval puk, ale už ne prostor před sebou a při přebírání puku dostal ostrý hit, což viděl český útočník a začal konat.

 

Julie Jacobson, ČTK/AP

Faksa celý incident viděl, okamžitě zabrzdil, otočka a začal hříšníka tlačit jako lokomotiva. Hickey skončil na kolenou, ale vstal a fanoušci se dočkali boxerské přestřelky. Oba bez rukavic, pár výměn, kde měl třiadvacetiletý útočník Dallasu více počítaných úderů.

Jenže byl to nakonec Faksa, který se dostal na záda, když ho sedmadvacetiletý obránce Islanders hodil jako při zápase MMA. V tomto momentě už zasáhli rozhodčí a oba bijce poslali na trestnou lavici. Shore, kterého se spoluhráč zastal, vše sledoval z bezpečné vzdálenosti.

lik, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: NHL

MS v hokeji 2019

83. hokejové mistrovství světa proběhlo od 10. do 26. 5. 2019 na Slovensku. Na šampionátu triumfovala reprezentace Finska, druzí skončili hokejisté Kanady. V souboji o třetí místo porazili Rusové tým České republiky. 84. MS v hokeji se odehraje 8. až 24. května 2020 ve Švýcarsku.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..