V plné rychlosti přišel o nůž na brusli. Hokejista šel okamžitě k ledu

TorntoúPraha

Tohle nevymyslíte, dokud se vám to nestane. Moment, který přišel v nejméně vhodný okamžik. Hokejista nabírá rychlost a z brusle mu vypadne nůž, hráč tak okamžitě ztrácí kontrolu nad svým pohybem a padá k ledu. Přesně tohle v noci zažil Matt Martin z Toronta při utkání zámořské NHL s Bostonem.

Co mám dělat? Matt Martin přišel o nůž na brusli, což je pro hokejistu problém.

V poslední minutě první třetiny Martin nabral rychlost před brankářem s úmyslem znepříjemnit rozehrávku soupeře. Zůstalo jen u přání.

Puk měl v držení dvoumetrový Zdeno Chára, ale Kanaďan se před Slovákem nedobrovolně poroučel k ledu a poznal stav, při kterém se na ledu špatně pohybuje. Sedmadvacetiletý útočník se poté vydal po čtyřech na střídačku. V půlce snažení ho to ale přestalo bavit, rozhodil rukama a vyžádal si výpomoc od spoluhráčů.

Na střídačce mu byla brusle dána do původního stavu. Tím skončila chvilka, která pobavila. Toronto nakonec porazilo Boston 4:2.