Detroit brzy rozhodne, zda angažuje Haška

11. července 2006 08:07 - DETROIT

Brankář Dominik Hašek se už brzy dozví, zda se v zámořské NHL vrátí do týmu Detroitu, s nímž získal v roce 2002 Stanleyův pohár. Generální manažer Red Wings Ken Holland řekl v pondělním rozhovoru pro list Detroit News, že se klub rozhoduje mezi českým gólmanem a dalším veteránem Edem Belfourem.

 

PRÁVO/Radek Malina

"Rozhodneme se brzy," řekl Holland, pro něhož byl dosud mírným favoritem Belfour. Vážně však uvažuje i o Haškovi, jemuž vedení Ottawy nenabídlo po uplynulé sezóně novou smlouvu a angažovalo dvojici Martin Gerber, Ray Emery.

"Je ve výběru," uvedl Holland na adresu českého šestinásobného vítěze Vezinovy trofeje pro nejlepšího brankáře NHL.

Koho byste angažovali?
Hlasujte v anketě Sport.cz!

Oba jednačtyřicetiletí gólmani se vracejí po zranění. Hašek si v úvodu olympijských her v Turíně poranil tříslo a ve zbytku sezony se už na led nedostal. Belfour, kterého už nechce Toronto, se v závěru minulého ročníku podrobil operaci vyhřezlé plotýnky. Lékařské testy, které si Detroit vyžádal, ale ukázaly, že je už zcela v pořádku.

ČTK, Sport.cz

Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestoupí.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..

Patička stránky: